Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Službena vozila putem operativnog leasinga
Referentni broj: 20-23
II.1.2)Glavna CPV oznaka34110000 Osobni automobili
II.1.4)Kratak opis:
Službena vozila putem operativnog leasinga, sukladno točki 6. DoN
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 288 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a34110000 Osobni automobili