Dostawy - 286330-2023
Polska-Warszawa: Drukarki i plotery
2023/S 093-286330
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa lub najem długoterminowy sprzętu drukującego – RZGW Szczecin
Numer referencyjny: SZ.ROZ.2710.9.2023
II.1.2)Główny kod CPV
30232100 Drukarki i plotery
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lub najem długoterminowy sprzętu drukującego – RZGW Szczecin.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 2 175 362.50 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lub najem długoterminowy sprzętu drukującego – RZGW Szczecin. Najem urządzeń drukujących wraz z ich montażem, instalacją systemu Centralnego Wydruku oraz kompleksową obsługę serwisowo – eksploatacyjną dla RZGW w Szczecinie i podległych jednostek organizacyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ.