Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kampania informacyjna w mediach społecznościowych dotycząca projektu „Regionalny Ekosystem Innowacji Dolina Rolnicza 4.0”
Numer referencyjny: BZP.272.17.2023
II.1.2)Główny kod CPV79341000 Usługi reklamowe
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Kampania informacyjna w mediach społecznościowych dotycząca projektu „Regionalny Ekosystem Innowacji Dolina Rolnicza 4.0””.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: