Roba - 286437-2023
Hrvatska-Karlovac: Razna oprema
2023/S 093-286437
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Računalna i učionička oprema te sitni inventar za Trgovačkougostiteljsku školu iz Karlovca - Projekt RCK RECEPT
Referentni broj: 10
II.1.2)Glavna CPV oznaka
39300000 Razna oprema
II.1.4)Kratak opis:
Predmet ove nabave je nabava specijalizirane opreme, informatičke opreme te sitnog inventara za
Trgovačku-ugostiteljsku školu Karlovac u sklopu projekta RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u
turizmu. Predmet nabave podijeljen je u 3 grupe
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 904 204.33 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Specijalizirana oprema
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
31000000 Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
39220000 Kuhinjska oprema, predmeti za kućanstvo i potrepštine za ugostiteljstvo
II.2.4)Opis nabave:
Informatička oprema
Grupa br.: 2
32322000 Multimedijska oprema
Sitan inventar
Grupa br.: 3
43800000 Oprema za radionice