Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка чрез закупуване на 1 бр. неупотребяван колесен трактор с прикачен инвентар от гребло за сняг, плуг обръщален, дискова брана и ремарке за нуждите на ТП ДЛС "Борово"
II.1.2)Основен CPV код16700000 Трактори
II.1.4)Кратко описание:
Доставка чрез закупуване на един брой неупотребяван колесен трактор с прикачен инвентар от гребло за сняг, плуг обръщален, дискова брана и ремарке за нуждите на ТП ДЛС „Борово““=
В предмета на обществената поръчка се включва и осигуряване на гаранционно (сервизно) обслужване на доставения колесен трактор и инвентара към него.
Участникът трябва да е производител или официален представител, или вносител на производител на предлаганата марка колесен трактор за територията на Република България, или оторизиран от вносителя дилър (дистрибутор) с права за продажба, гаранционна поддръжка и сервиз на територията на страната.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 172 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на обществената поръчка е : „Доставка чрез закупуване на един брой неупотребяван колесен трактор с прикачен инвентар от гребло за сняг, плуг обръщален, дискова брана и ремарке за нуждите на ТП ДЛС „Борово““.
Настоящата обществена поръчка не е разделена на обособени позиции.
Дейността, предмет на поръчката няма разнороден характер, поради което най – целесъобразно е възлагането й на един изпълнител. Не е целесъобразно разделянето на обособени позиции и с оглед организиране на гаранционното обслужване и ползване на един и същ сервиз. Възлагането на поръчката на различни изпълнители би създало технически и организационни затруднения за възложителя при изпълнението на обществената поръчка.