Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów frakcji nadsitowej o kodzie 19 12 12 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. we Włoszczowie.
Numer referencyjny: GKIII/ZP/04/2023
II.1.2)Główny kod CPV90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów frakcji nadsitowej o kodzie 19 12 12 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. we Włoszczowie – Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych „Kępny Ług” ul. Przedborska 89, 29-100 Włoszczowa. 2. Zagospodarowanie odebranych odpadów przez Wykonawcę będzie zgodne z posiadanymi przez niego zezwoleniami w tym zakresie oraz obowiązującymi przepisami prawa. Po dokonaniu odbioru odpadów od Zamawiającego – Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za ich prawidłowy transport oraz zagospodarowanie. 3. Określenie kodu i nazwy według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) 90500000-2 Usługi związane z odpadami 90511000-2 Usługi wywozu odpadów 90513000-6 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne 4. W okresie obowiązywania umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, to jest w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, Zamawiający przewiduje przekazanie frakcji nadsitowej zmieszanych odpadów komunalnych w ilości 5000 Mg. Zamawiający zastrzega, iż przewidziana w zdaniu pierwszym ilość odpadów przewidzianych do odbioru i utylizacji może być mniejsza od założonej, gwarantuje jednocześnie, iż minimalna ilość odpadów przewidzianych do odbioru, transportu i zagospodarowania nie będzie mniejsza niż 70% z założonych 5000 Mg. Zamawiający skorzysta z prawa opcji do zmniejszenia ilości odpadów przewidzianych do odbioru w przypadku, gdy nie wytworzy założonej ilości frakcji nadsitowej zmieszanych odpadów komunalnych w okresie obowiązywania umowy ws. niniejszego zamówienia publicznego. W związku ze skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji do zmniejszenia zamówienia Wykonawcy będzie przysługiwać wynagrodzenie odpowiadające faktycznej ilości odebranych odpadów.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: