Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Medicininės įrangos techninės priežiūros ir remonto paslauga (3).
Nuorodos numeris: 668631
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Medicininės įrangos techninės priežiūros ir remonto paslauga (3) - Greito plazmos kontaktinio užšaldymo šaldiklio techninė priežiūra ir remontas (3 vnt.)