Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Onderhoud groenpatrimonium tijdens dienstjaren 2023-2024
Referentienummer: GA/GUN/23-24/03
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77314000 Onderhoud van terreinen
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 425 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45112710 Landschappelijk ontwerp voor groenzones
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Onderhoud groenpatrimonium tijdens dienstjaren 2023-2024