II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Medicinos prietaisų pirkimas Kardiologijos, Pulmonologijos, Pilvo chirurgijos, LOR ir Šeimos medicinos centrams (6393)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33169100 Chirurginis lazeris
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Medicinos prietaisų pirkimas Kardiologijos, Pulmonologijos, Pilvo chirurgijos, LOR ir Šeimos medicinos centrams
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Švirkštinė pompa ultragarso kontrastinės medžiagos suspensijos infuzijai
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33194110 Infuzinės pompos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Švirkštinė pompa ultragarso kontrastinės medžiagos suspensijos infuzijai, 1 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33155000 Fizinės terapijos prietaisai
Veloergometrijos sistema, 1 kompl.
24 val. kraujospūdžio matuoklis
Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33123100 Kraujospūdžio matavimo prietaisai
24 val. kraujospūdžio matuoklis, 2 vnt.
Centrinė monitoravimo stotis
Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33195200 Centrinis stebėsenos pultas
Centrinė monitoravimo stotis, 1 kompl.
Chirurginė sistema intervencinei pulmonologijai
Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai
Chirurginė sistema intervencinei pulmonologijai, 1 kompl.
Mobilius infuzijų stovas su hidrauliniu aukščio reguliavimu
Pirkimo dalies Nr.: 6
Mobilius infuzijų stovas su hidrauliniu aukščio reguliavimu, 1 vnt.
Laringoskopo rinkinys Tipas 1
Pirkimo dalies Nr.: 7
Laringoskopo rinkinys Tipas 1, 2 kompl.
Laringoskopo rinkinys, Tipas 2
Pirkimo dalies Nr.: 8
Laringoskopo rinkinys, Tipas 2, 5 kompl.
Laringoskopo rinkinys, Tipas 3
Pirkimo dalies Nr.: 9
Laringoskopo rinkinys, Tipas 3, 3 kompl.
Chirurginis CO2 lazeris su priedais
Pirkimo dalies Nr.: 10
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33169100 Chirurginis lazeris
Chirurginis CO2 lazeris su priedais, 1 kompl.
Chirurginė konsolė ANG operacijoms
Pirkimo dalies Nr.: 11
Chirurginė konsolė ANG operacijoms, 1 kompl.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33120000 Registravimo sistemos ir tyrimo prietaisai
Nešiojamas timpanometras, 1 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Nešiojamas otoskopas, 3 vnt.
Medicininis krepšys vizitams į namus
Pirkimo dalies Nr.: 14
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33169200 Chirurginiai krepšiai
Medicininis krepšys vizitams į namus, 9 vnt.
Laboratorinė mėgintuvėlių vartyklė
Pirkimo dalies Nr.: 15
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33127000 Imuninių tyrimų prietaisai
Laboratorinė mėgintuvėlių vartyklė, 1 vnt.
Endodontinis mikrovariklis
Pirkimo dalies Nr.: 16
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33134000 Endodontiniai priedai
Endodontinis mikrovariklis, 1 vnt.