Piegādes - 286595-2023
Submission deadline has been amended by:  296470-2023
Latvija-Daugavpils: Elektrība
2023/S 093-286595
Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Piegādes
Juridiskais pamats:
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Elektroenerģijas iegāde AS "Daugavpils satiksme" vajadzībām
Atsauces numurs: ASDS 2023/23
II.1.2)Galvenās CPV kods
09310000 Elektrība
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 960 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts: