Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOS M 1:250 000 GEOREFERENCINIŲ ERDVINIŲ DUOMENŲ RINKINIO IR SKAITMENINIO RASTRINIO TOPOGRAFINIO ŽEMĖLAPIO ATNAUJINIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72300000 Duomenų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:250 000 georeferencinių erdvinių duomenų ir skaitmeninio rastrinio topografinio žemėlapio atnaujinimo paslaugos, kurioms reikalavimai nurodyti pirkimo sąlygų 2 priede „Lietuvos Respublikos teritorijos M 1:250 000 georeferencinių erdvinių duomenų ir skaitmeninio rastrinio topografinio žemėlapio atnaujinimo paslaugų techninė specifikacija“
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 69 938.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72300000 Duomenų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: