Árubeszerzések - 286628-2023
Magyarország-Gárdony: Közvilágítási berendezések
2023/S 093-286628
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Közvil. rendszer bérlet és üzemeltetés Gárdony
Hivatkozási szám: EKR000584432023
II.1.2)Fő CPV-kód
34928500 Közvilágítási berendezések
II.1.4)Rövid meghatározás:
Bérleti és vállalkozási szerződés a dokumentáció részeként kiadott tervben előírt paraméterű közvilágítási rendszer bérbe adására és üzemeltetési tevékenységeinek elvégzésére a bérlet teljes ideje alatt.
Ajánlattevőnek saját költségén kell a közvilágítási rendszerhez eszközöket beszerezni, korszerűsíteni, szükség esetén bővíteni, melyet a korszerűsítés után bérbe ad az ajánlatkérőnek, illetve üzemeltet.
Az ajánlatba minden Ajánlattevőnek be kell építeni a tenderterv díját, melyre Ajánlatkérő szerződést kötött. A tervező (Wéber Villany Kft.; adósz.: 10683950-2-02) kötelező alvállalkozó és nem tartozik a kizáró okok alá.
Ajánlatkérő bérleti és üzemeltetési díjat fizet. A bérleti és üzemeltetési díj fedezetét az energia és egyéb közvilágítással kapcsolatos költségmegtakarítás biztosítja, ezért az elvárt beépített teljesítmény mértéke a teljes hálózaton (új és maradó lámpák összesen) legfeljebb 75,836 kW.
Az elvárt beruházás mértékére tekintettel a szerződés 156 hónapos felmondási tilalommal védett a Kbt.133. § (1) bekezdéssel összhangban.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
50232100 Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások
50232110 Közvilágítási berendezések üzemkésszé tétele
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1 db a dokumentáció részeként kiadott tendertervben előírt paraméterű közvilágítási rendszer bérbe adása és üzemeltetési tevékenységeinek ellátása.
Ajánlattevőnek (továbbiakban: AT/ Bérbeadó/Vállalkozó/Üzemeltető) a jelen közbeszerzés alapján megkötésre kerülő szerződés teljesítésének megkezdéséhez saját költségén az alábbi tevékenységeket kell elvégezni.
A város közvilágítási rendszerének saját költségen/beruházásban/ történő korszerűsítése, majd ezt követően az elkészült rendszer bérbeadása és üzemeltetése.
Tájékoztatásképp a Tendertervben szereplő adatok kivonata:
Leszerelendő lámpatestek jellege(típusa); mennyisége (db):
THORN BÉTA5 18W 1573
THORN BÉTA2 36W 299
ALTRA 36W 97
STREET 2x36W 3
THORN RIGA 70W 384
THORN PILOTE 100W 124
HOLUX Lunoide 100W 20
Z1 70W 12
Z2 100W 5
Z2 150W 5
ZAFÍR 35W 2
ZAFÍR 70W 19
ZAFÍR 100W 30
ZAFÍR 150W 25
ZAFÍR 250W 2
HOLUX LYRA 100W 8
Philips SGS203 70W 4
Philips SGS203 100W 22
Philips MALAGA 50W 1
Philips MALAGA 150W 3
Philips IRRIDIUM 150W 15
HOFEKA Claudia 150W 16
SCHREDER AX (Hgl 80W) 1
EKA 21-21-442 2x80W 3
Hgl 80W 4
SCHREDER ALURA 70W 6
EKA 21-21-112 (régi ufo) 2x80W 2
Régi parkvilágító 70W 125
Új parkvil. 70W 74
Globe Opal 70W 16
HOFEKA TWEET LED 26W 8
HOFEKA TWEET LED 36W 1
PEL lámpatest (70W) 6
PEL-A 122 AC 60W 1
PEL-A 122 AC 80W 1
Egyéb LED lámpatest 2
Philips BGP282 UNISTREET 5
Holux Attasé LED cső 2G11 91
Bontandó közvilágítási lámpatestek összesen: 3015 db
Építendő lámpatestek típusa, mennyisége (bárhol a felhívásban, vagy dokumentációban, ahol konkrét gyártmányra, típusra történő hivatkozás van, azokat úgy kell tekinteni, hogy mindenhol a megnevezés mellett a "vagy azzal egyenértékű" kifejezés szerepel) a dim. 50%; 70% a lámpák elő(alap) beállítását jelöli:
TWINI 20W ERS dim. 50% 1493
TWINI 20W LRL dim. 50% 277
TWINI 27W ERS dim. 50% 93
TWINI 27W LRL dim. 50% 54
TWINI 27W ERL dim. 50% 96
TWEET 37W ERS dim. 50% 180
TWEET 37W LRL dim. 50% 52
TWEET 43W ERS dim. 50% 83
TWEET 43W LRL dim. 50% 11
TWEET 54W ERS dim. 50% 64
TWEET 54W LRL dim. 50% 12
TWEET 68W ERS dim. 50% 6
TWEET 68W LRL dim. 50% 22
TWEET 84W LRL dim. 50% 4
TWEET 84W LRS dim. 50% 1
TWINI 27W ERS dim. 70% 3
TWEET 37W ERS dim. 70% 3
TWEET 37W LRL dim. 70% 15
TWEET 43W ERS dim. 70% 23
TWEET 43W LRL dim. 70% 32
TWEET 54W ERS dim. 70% 15
TWEET 54W LRL dim. 70% 42
TWEET 68W ERS dim. 70% 1
TWEET 68W LRS dim. 70% 55
TWEET 68W LRL dim. 70% 5
TWEET 84W LRL dim. 70% 91
TWEET 84W LRS dim. 70% 1
TWEET 43W ERS 1
TWEET 68W LRS 1
TWEET 84W LRL 9
TWEET 84W LRS 2
TWEET 113W LRS 10
TWEET X ZEBRA 55W BAL 2
TWEET X ZEBRA 55W JOBB 2
TWEET X ZEBRA 64W BAL 3
TWEET X ZEBRA 81W BAL 4
TWEET X ZEBRA 81W JOBB 10
TWEET X ZEBRA 128W BAL 2
TWEET X ZEBRA 128W JOBB 9
HOFEKA GLÓRIA SMART 24W T1 dim. 50% 35
HOFEKA GLÓRIA SMART 36W T5 Forgássz. dim. 50% 191
Építendő tervezett lámpatestek összesen: 3015 db
Meglévő maradó, de üzemeltetendő lámpatestek:
PEL EE 244217 24W 19
HOFEKA TWEET LED 25W 5
TRACON LSJB 50W 1 db
LEDVANCE ECO AREA M 24W 1
LEDVANCE ECO AREA M 45W 5
"LUMINO-TECH LT-SOL KOMBO
25-38/835-T2 24W" 25
Philips BGP282 UNISTREET 2
Egyéb LED lámpatest 11
Klasszikus parkvil. 70W 5
Díszes glob. parkvil. 70W 10
Maradó közvilágítási lámpatestek összesen: 84 db
Üzemeltetendő lámpatestek száma összesen: 3099 db
Az üzemeltetés kezdő időpontja a korszerűsített rendszer műszaki átadását követő hónap első napja.
Ügyfélszolgálat működtetése az üzemeltetési időszakban.
Ajánlatkérő (továbbiakban: AK/Önkormányzat/Bérlő) a villamos energia díját közvetlenül a szolgáltatónak fizeti meg.
A nyertes Ajánlattevő feladatai a jelen közbeszerzés alapján megkötésre kerülő szerződés teljesítésének megkezdéséhez a beruházás tervezése, kivitelezése és a szükséges engedélyek beszerzése.
A tenderterv a fenti típusokra készült el, melyeknek költsége az Önkormányzat és a tervező között kötött szerződés alapján nyertes Ajánlattevőt terheli. A tervező (adatai a dokumentációban) nem tartozik a kizáró okok alá, feltüntetése kötelező az alvállalkozók között.
Ajánlattevőnek a kiviteli és egyéb tervek elkészítéséhez nem kötelező a jelenlegi tervező igénybevétele.
A Tendertervtől való eltérés esetén az eltérést részletesen be kell mutatni a szakmai ajánlatban. Az egyenértékűség vizsgálatánál a kiadott dokumentáció "Gárdony lámpa műszaki specifikációk, leirasok adatlapok.docx" szerinti paraméterek kerülnek vizsgálatra, ezeket kell hiánytalanul bemutatni/igazolni. A kiadott tervektől eltérő gyártmányú/típusú lámpatestek megajánlása esetén magyar nyelvű (ajánlattevő általi fordítás elfogadott) gyártói adatlapokkal és a gyártói adatlapokról hiányzó adatok esetében egyértelmű tételes adatokat tartalmazó nyilatkozatokkal kell az egyenértékűséget igazolni. A szakmai ajánlat része a beárazott ajánlati ár alátámasztása (VOL4... .PDF) is, ahol eltérés esetén az utolsó oszlopban pontos gyártmány, típus, optika megjelöléssel be kell mutatni az ajánlat műszaki tartalmát.
Eltérés esetén az összes beépített teljesítmény egyenlő, vagy alacsonyabb lehet a tervben meghatározott teljesítménynél.
Felhívjuk figyelmüket, hogy a tendertervtől való eltérés esetén az egyenértékűség bizonyítása a szakmai ajánlat része, ami nem módosítható, nem hiánypótoltatható.