Dodávky - 286629-2023
Česko-Hradec Králové: Motorová vozidla pro přepravu zboží
2023/S 093-286629
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Nákladní automobily na CNG
Spisové číslo: 59/2023
II.1.2)Hlavní kód CPV
34130000 Motorová vozidla pro přepravu zboží
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 3ks nákladních automobilů na CNG pro Odbor dopravní zadavatele.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 5 200 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: