Grad Požega, 95699596710, Trg Sv. Trojstva, Upravni odjel za samoupravu i Upravni odjel za europske integracije, Na pažnju (osoba za kontakt): Tatjana Perutka, Požega 34000, Hrvatska. Telefon: +385 34311310. Telefaks: +385 34311344. E-pošta: tatjana.perutka@pozega.hr
Predmet:
CPV:
71314200 Usluge u području gospodarenja energijom
Usluge u području gospodarenja energijom
Umjesto: