II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Sukcesivne nabave konvencionalnih in ekoloških živil
Referenčna številka dokumenta: 430-1/2023
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Sveže meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
II.2.4)Opis javnega naročila:
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeSpodaj navedena merila
Merilo stroškov - Ime: cena / Ponder: 90
Merilo stroškov - Ime: dodatni popust / Ponder: 10
Perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15112000 Perutnina
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142500 Jajca
Merilo kakovosti - Ime: sheme kakovosti / Ponder: 15
Merilo stroškov - Ime: cena / Ponder: 75
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 6
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03311000 Ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 7
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Ekološki kruh in krušni izdelki
Št. sklopa: 10
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 11
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Žita, mlevski izdelki in riž
Št. sklopa: 12
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 13
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15610000 Žitni mlevski izdelki
Sveže in suho sadje in zelenjava
Št. sklopa: 14
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Ekološko sadje in zelenjava
Št. sklopa: 15
Zamrznjeno sadje in zelenjava
Št. sklopa: 16
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15331170 Zamrznjene vrtnine
Splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 17
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15800000 Razna živila
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 18
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15882000 Dietetična živila