II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας των κτιριακών εγκαταστάσεων στέγασης των Υπηρεσιών της Α΄Διεύθυνσης Αστυνομίας Δωδεκανήσου
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας των κτιριακών εγκαταστάσεων στέγασης των Υπηρεσιών της Α΄ Διεύθυνσης Αστυνομίας Δωδεκανήσου για το οικονομικό έτος 2024 με μονομερές δικαίωμα ενεργοποίησης προαίρεσης της Σύμβασης για το οικονομικό έτος 2025
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 150 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΗΣΟΥ ΡΟΔΟΥ
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Αριθμός τμήματος: 2
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 3
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕΓΙΣΤΗΣ
Αριθμός τμήματος: 4
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΑΣΟΥ
Αριθμός τμήματος: 5
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΧΑΛΚΗΣ
Αριθμός τμήματος: 6
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΗΛΟΥ
Αριθμός τμήματος: 7