II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy sprzętu do chirurgii wewnątrznaczyniowej I
Numer referencyjny: DZP/14/PN/2023
II.1.2)Główny kod CPV33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia są „Dostawy sprzętu do chirurgii wewnątrznaczyniowej I”.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. (Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części przedmiotu zamówienia) Liczba części – 35.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zad. 1 – Stent szyjny przeciwzatorowy
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
II.2.4)Opis zamówienia:
Zad. 1 – Stent szyjny przeciwzatorowy – 1 poz. asort. w ilości 5 szt.;
Zad. 2 – Cewnik balonowy pokryty lekiem 0,018 , 0,014
Część nr: 2
Zad. 2 – Cewnik balonowy pokryty lekiem 0,018 , 0,014 – 1 poz. asort. w ilości 50 szt;
Zad. 3 – System szewny zamykający do naczyń
Część nr: 3
Zad. 3 – System szewny zamykający do naczyń – 1 poz. asort. w ilości 180 szt.;
Zad. 4 – Stent samorozprężalny
Część nr: 4
Zad. 4 – Stent samorozprężalny – 1 poz. asort. w ilości 35 szt;
Zad. 5 – Okludery do naczyń siatkowe typu AMPLAZER
Część nr: 5
Zad. 5 – Okludery do naczyń siatkowe typu AMPLAZER – 1 poz. asort. w ilości 10 szt.;
Zad. 6 – Cewnik permanentny do hemodializ
Część nr: 6
Zad. 6 – Cewnik permanentny do hemodializ – 1 poz. asort. w ilości 100 szt;
Zad. 7 – Prowadnik do stentgraftów
Część nr: 7
Zad. 7 – Prowadnik do stentgraftów – 1 poz. asort. w ilości 50 szt.;
Zad. 8 – Stenty samorozprężalny ze stopu stali z kobaltem
Część nr: 8
Zad. 8 – Stenty samorozprężalny ze stopu stali z kobaltem – 1 poz. asort. w ilości 16 szt;
Zad. 9 – Cewniki wspierające
Część nr: 9
Zad. 9 – Cewniki wspierające – 1 poz. asort. w ilości 200 szt.;
Zad. 10 – Prowadnik 0,014''
Część nr: 10
Zad. 10 – Prowadnik 0,014'' – 1 poz. asort. w ilości 40 szt;
Zad. 11 – Systemy wprowadzające do tętnic szerokoprofilowe
Część nr: 11
Zad. 11 – Systemy wprowadzające do tętnic szerokoprofilowe – 1 poz. asort. w ilości 50 szt.;
Zad. 12 – Zestaw do leczenia wewnątrznaczyniowego niedrożności tętnicy biodrowej i udowej powierzchownej
Część nr: 12
Zad. 12 – Zestaw do leczenia wewnątrznaczyniowego niedrożności tętnicy biodrowej i udowej powierzchownej – 6 poz. asort. w różnych ilościach;
Zad. 13 – Sprzęt do trudnych interwencji naczyniowych
Część nr: 13
Zad. 13 – Sprzęt do trudnych interwencji naczyniowych – 10 poz. asort. w różnych ilościach;
Zad. 14 – Sprzęt super selektywny do procedur wewnątrznaczyniowych
Część nr: 14
Zad. 14 – Sprzęt super selektywny do procedur wewnątrznaczyniowych – 9 poz. asort. w różnych ilościach;
Zad. 15 – Sprzęt do procedur wewnątrznaczyniowych poniżej wiązadła pachwinowego
Część nr: 15
Zad. 15 – Sprzęt do procedur wewnątrznaczyniowych poniżej wiązadła pachwinowego – 4 poz. asort. w różnych ilościach:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Zad. 16 – Y connector – 1 poz. asort. w ilości 200 szt;
Zad. 17 – Prowadnik specjalistyczny pokrywany hydrofilnie
Część nr: 17
Zad. 17 – Prowadnik specjalistyczny pokrywany hydrofilnie – 1 poz. asort. w ilości 500 szt.;
Zad. 18 – Opatrunek hemostatyczny
Część nr: 18
Zad. 18 – Opatrunek hemostatyczny – 2 poz. asort. w różnych ilościach;
Zad. 19 – Zestaw do zabiegu typu CERAB
Część nr: 19
Zad. 19 – Zestaw do zabiegu typu CERAB – 3 poz. asort. w różnych ilościach.;
Zad. 20 – Balon okluzyjny do aorty
Część nr: 20
Zad. 20 – Balon okluzyjny do aorty – 1 poz. asort. w ilości 5 szt;
Zad. 21 – Protezy naczyniowe różne
Część nr: 21
Zad. 21 – Protezy naczyniowe różne – 3 poz. asort. w różnych ilościach.;
Zad. 22 – Koszulka naczyniowa o zmiennej geometrii końcówki
Część nr: 22
Zad. 22 – Koszulka naczyniowa o zmiennej geometrii końcówki – 1 poz. asort. w ilości 8 szt;
Zad. 23 – Balon wysokociśnieniowy pokryty substancją hydrofilną 0,035
Część nr: 23
Zad. 23 – Balon wysokociśnieniowy pokryty substancją hydrofilną 0,035 – 1 poz. asort. w ilości 95 szt.;
Zad. 24 – Prowadnik sterowalny
Część nr: 24
Zad. 24 – Prowadnik sterowalny – 1 poz. asort. w ilości 15 szt;
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
Zad. 25 – Balon do PTA – 1 poz. asort. w ilości 20 szt.;
Zad. 26 – Pętla do usuwania ciał obcych
Część nr: 26
Zad. 26 – Pętla do usuwania ciał obcych – 1 poz. asort. w ilości 10 szt.;
Zad. 27 – Cewnik permanentny do hemodializ
Część nr: 27
Zad. 27 – Cewnik permanentny do hemodializ – 1 poz. asort. w ilości 200 szt;
Zad. 28 – Opatrunek kaolinowy
Część nr: 28
Zad. 28 – Opatrunek kaolinowy – 1 poz. asort. w ilości 150 szt.;
Zad. 29 – Prowadnik diagnostyczny i koszulki interwencyjne
Część nr: 29
Zad. 29 – Prowadnik diagnostyczny i koszulki interwencyjne – 4 poz. asort. w różnych ilościach;
Zad. 30 – Prowadniki diagnostyczne, cewniki diagnostyczne i interwencyjne
Część nr: 30
Zad. 30 – Prowadniki diagnostyczne, cewniki diagnostyczne i interwencyjne – 4 poz. asort. w różnych ilościach.;
Zad. 31 – Zestaw do angioplastyki tętnic udowych i podkolanowych oraz przetok tętniczo-żylnych
Część nr: 31
Zad. 31 – Zestaw do angioplastyki tętnic udowych i podkolanowych oraz przetok tętniczo-żylnych – 2 poz. asort. w różnych ilościach;
Zad. 32 – Obłożenia operacyjne uniwersalne
Część nr: 32
Zad. 32 – Obłożenia operacyjne uniwersalne – 1 poz. asort. w ilości 450 szt.;
Zad. 33 – Introduktor z koszulką diagnostyczną
Część nr: 33
Zad. 33 – Introduktor z koszulką diagnostyczną – 1 poz. asort. w ilości 1000 szt;
Zad. 34 – Zestaw do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej
Część nr: 34
Zad. 34 – Zestaw do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej – 2 poz. asort. w różnych ilościach;
Zad. 35 – Zamykacze naczyniowe do zabiegów przezskórnych
Część nr: 35
Zad. 35 – Zamykacze naczyniowe do zabiegów przezskórnych – 1 poz. asort. w ilości 150 szt;