Dodávky - 286694-2021
Submission deadline has been amended by:  342512-2021
Česko-Praha: Počítače
2021/S 109-286694
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
VZ 60120 - Dodávky hardware, IT komponent a kancelářské techniky pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 8 let.
Spisové číslo: 60120
II.1.2)Hlavní kód CPV
30200000 Počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky hardware, IT komponent a kancelářské techniky pro zajištění chodu Městské policie hl. m. Prahy na dobu 8 let, a to včetně dopravy na místo plnění v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 50 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Lieferungen - 286694-2021
Tschechien-Prag: Computeranlagen und Zubehör
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Referenznummer der Bekanntmachung: 60120
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 50 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)