Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:Referentni broj: 23.1.29./2023.
II.1.2)Glavna CPV oznaka33112200 Jedinica za ultrazvuk
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 935 426.40 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33112200 Jedinica za ultrazvuk