Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
VIENKARTINIŲ MEDICININIŲ PRIEMONIŲ, NAUDOJAMŲ GINEKOLOGIJOJE, PIRKIMAS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Vienkartinės medicininės priemonės, naudojamos ginekologijoje: mediniai pagaliukai su vata – 20000 vnt., vatos tamponėliai su metaliniu galu – 10000 vnt., medinės mentelės – 10000 vnt., kombinuotas onkocitologinis šepetėlis – 30000 vnt.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Vienkartinės medicininės priemonės, naudojamos ginekologijoje: mediniai pagaliukai su vata – 20000 vnt., vatos tamponėliai su metaliniu galu – 10000 vnt., medinės mentelės – 10000 vnt., kombinuotas onkocitologinis šepetėlis – 30000 vnt. Pirkimas į atskiras dalis neskaidomas. Privaloma pasiūlyti visą prašomą prekių pirkimo kiekį ir asortimentą. Nepilnos apimties ar asortimento pasiūlymas bus atmestas.