2. Zamawiający wymaga załączenia materiałów informacyjnych w języku polskim, o ile załącznik nr 2 do SWZ nie stanowi inaczej.
5. Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta będzie podlegała odrzuceniu albo zajdą przesłanki unieważnienia postępowania.