•ЗА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 1 и ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 2
2. Участникът да разполага с правоспособен персонал за изпълнение на настоящата поръчка.
Доказва се с представянето на списък на техническите лица, които ще изпълняват дейностите по предмета на поръчката (оригинал), както и на валидни удостоверения, съгласно изискванията на чл.6 от Наредба № 8121з-1100 от 9.09.2015 г. за изискванията към квалификацията на персонала на търговци за извършване на дейности по осигуряване на пожарната безопасност на обекти и/или поддържане и обслужване на уреди, системи и съоръжения, свързани с пожарната безопасност (заверени от участника копия).
• ЗА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 1: участникът да разполага с правоспособен персонал с необходимата квалификационна група за изпълнението на поръчката в електрически уредби над 1000 V, съгласно изискванията на Правилник за безопасност и здраве при работа в ел. уредби на електрически и топлофикационни централи и по ел. мрежи (ПБЗРЕУЕТЦЕМ). Доказва се с представянето на списък на техническите лица, които ще изпълняват дейностите по предмета на поръчката (оригинал), както и валидни удостоверения по ПБЗРЕУЕЦТЕМ (заверени от участника копия).
• ЗА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 2: участникът да разполага с правоспособен персонал с необходимата квалификационна група за изпълнението на поръчката в електрически уредби съгласно Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до 1000 V или съгласно Правилник за безопасност и здраве при работа в ел. уредби на електрически и топлофикационни централи и по ел. мрежи (ПБЗРЕУЕТЦЕМ), обнародван в ДВ, бр. 34 от 27.04.2004 г., в сила от 28.08.2004 г. (заверени от участника копия).
При подаване на офертата, участниците декларират съответствието си с критериите за подбор чрез попълване на информацията, изисквана от възложителя, в съответния раздел на ЕЕДОП.
Документите, с които се доказва съответствието с поставените критерии за подбор се представят от участника, определен за изпълнител, преди сключването на договора за обществената поръчка. Документите се представят и за подизпълнителите съгласно чл. 66, ал.2 от ЗОП и третите лица съгласно чл. 65, ал.4 от ЗОП, ако има такива и е приложимо за тях.
• ЗА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 1 и ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 2
2. Участникът да разполага с минимум две технически лица, които ще изпълняват дейностите по поръчката, притежаващи валидни удостоверения, съгласно изискванията на чл.6 от Наредба № 8121з-1100 от 9.09.2015 г. за изискванията към квалификацията на персонала на търговци за извършване на дейности по осигуряване на пожарната безопасност на обекти и/или поддържане и обслужване на уреди, системи и съоръжения, свързани с пожарната безопасност.
• ЗА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 1 - Участникът да разполага минимум с две технически лица, които ще изпълняват дейностите по поръчката притежаващи минимум четвърта квалификационна група за работа в електрически уредби над 1000 V съгласно изискванията на Правилник за безопасност и здраве при работа в ел. уредби на електрически и топлофикационни централи и по ел. мрежи (Загл. изм. - ДВ, бр. 19 от 2005 г.).
• ЗА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 2 - Участникът да разполага минимум с две технически лица, които ще изпълняват дейностите по поръчката притежаващи минимум трета квалификационна група за работа в електрически уредби съгласно Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до 1000 V или съгласно Правилник за безопасност и здраве при работа в ел. уредби на електрически и топлофикационни централи и по ел. мрежи (ПБЗРЕУЕТЦЕМ), обнародван в ДВ, бр. 34 от 27.04.2004 г., в сила от 28.08.2004 г.