Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проучване на напредъка в прилагането на стратегията на ЕС за горите.
Референтен номер: AGRI-2017-EVAL-03.
II.1.2)Основен CPV код79310000 Услуги по проучване на пазари
II.1.4)Кратко описание:
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 250 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове77100000 Услуги, свързани със селското стопанство
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Възлагащият орган има за цел да сключи договор с един изпълнител за период от 9 месеца, за да завърши проучване относно напредъка в прилагането на стратегията на ЕС за горите.
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
ELi metsastrateegia elluviimisel tehtud edusammude uuring
Viitenumber: AGRI-2017-EVAL-03.
II.1.2)CPV põhikood79310000 Turu-uuringu teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
ELi metsastrateegia elluviimisel tehtud edusammude uuring.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 250 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)77100000 Põllumajandusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Hankija eesmärk on sõlmida leping 1 töövõtjaga 9 kuu pikkuseks perioodiks, et teha uuring ELi metsastrateegia elluviimisel tehtud edusammude kohta.
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tutkimus EU:n metsästrategian toteuttamisen edistymisestä
Viitenumero: AGRI-2017-EVAL-03.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79310000 Markkinatutkimuspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on tutkimus EU:n metsästrategian toteuttamisen edistymisestä.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 250 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)77100000 Maatalousalan palvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Hankintaviranomainen aikoo tehdä yksittäisen sopimusosapuolen kanssa 9 kuukautta kestävän sopimuksen tutkimuksen tekemiseksi EU:n metsästrategian toteuttamisen edistymisestä.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Pažangos įgyvendinant ES miškų strategiją tyrimas.
Nuorodos numeris: AGRI-2017-EVAL-03.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79310000 Rinkos tyrimų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)77100000 Žemės ūkio paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Perkančioji organizacija siekia sudaryti sutartį su vienu rangovu 9 mėnesių laikotarpiui, kad atliktų tyrimą dėl pažangos įgyvendinant ES miškininkystės strategiją.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pētījums par ES meža stratēģijas īstenošanas gaitu.
Atsauces numurs: AGRI-2017-EVAL-03.
II.1.2)Galvenās CPV kods79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)77100000 Lauksaimniecības pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Līgumslēdzējas iestādes mērķis ir noslēgt ar 1 darbuzņēmēju līgumu uz 9 mēnešiem, lai pabeigtu pētījumu par ES meža stratēģijas īstenošanas gaitu.