Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servizi - 287071-2018
Belgio-Bruxelles: Studio sugli standard di qualità per il trattamento dei rifiuti di apparecchiature elettriche ed elettroniche (RAEE)
2018/S 126-287071
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Studio sugli standard di qualità per il trattamento dei rifiuti di apparecchiature elettriche ed elettroniche (RAEE)
Numero di riferimento: ENV.B.3/ETU/2018/0014
II.1.2)Codice CPV principale
90700000 Servizi ambientali
II.1.4)Breve descrizione:
Lo studio assisterà la Commissione in vista dell'eventuale preparazione di un atto di esecuzione che stabilisca gli standard minimi di qualità per il trattamento dei RAEE o di qualsiasi altra opzione di politica da identificare. Sulla base di una valutazione dell'esperienza derivante dall'applicazione di requisiti specifici di trattamento dei RAEE negli Stati membri, lo studio valuterà i costi e i benefici di tale possibile atto di esecuzione in termini ambientali, economici e sociali.
Presterà inoltre assistenza in relazione alla stesura di un atto delegato che stabilisca i criteri per la valutazione di condizioni equivalenti per il trattamento dei RAEE al di fuori dell'UE, tenendo conto degli studi pertinenti esistenti, delle norme europee per il trattamento dei RAEE e di eventuali nuovi sviluppi pertinenti, anche a livello internazionale.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Bando di gara con procedura aperta.
Singolo appalto di servizi di 12 mesi con un bilancio di 250 000 EUR.
Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
Dėl klaidų programoje „eForms“ skelbimai rodomi netinkamai. Stengiamės pašalinti šią problemą. Daugiau informacijos ir rekomendacijų rasite mūsų specialiame puslapyje.
Jau galima registruotis į 2023 m. gruodžio 14 d. vyksiantį pakartotiniams TED duomenų naudotojams skirtą 4-ąjį seminarą
Paslaugos - 287071-2018
Belgija-Briuselis: Elektros ir elektroninės įrangos atliekų (toliau – EEĮA) tvarkymo kokybės standartų tyrimas
Skelbimas apie pirkimą
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Elektros ir elektroninės įrangos atliekų (toliau – EEĮA) tvarkymo kokybės standartų tyrimas
Nuorodos numeris: ENV.B.3/ETU/2018/0014
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Tyrimo tikslas – padėti Komisijai tuo atveju, jei reikėtų rengti įgyvendinimo aktą, nustatantį minimalius EEĮA tvarkymo kokybės standartus, arba bet kokią kitą nustatytą politiką. Grindžiamas patirtimi, įgyta įgyvendinant konkrečius EEĮA tvarkymo reikalavimus valstybėse narėse, tyrimas turi įvertinti galimo tokio akto įgyvendinimo sąnaudas ir naudą aplinkos, ekonominiu ir socialiniu požiūriais.
Tyrimas taip pat turi padėti parengti deleguotąjį teisės aktą, nustatantį lygiaverčių EEĮA tvarkymo sąlygų už ES ribų vertinimo kriterijus, atsižvelgdamas į aktualius anksčiau atliktus tyrimus, EEĮA tvarkymui taikomus Europos standartus ir visus naujausius EEĮĄ tvarkymui aktualius pokyčius, įskaitant pokyčius tarptautiniu lygmeniu.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atviras konkursas.
Viena 12 mėnesių trukmės sutartis, kurios biudžetas – 250 000 EUR.