Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa piasku podsadzkowego kl. I dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018–2019 (nr grupy asortymentowej 142-3)
Reference number: 701801480
II.1.2)Main CPV code14211100 Natural sand
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę piasku podsadzkowego kl. I w latach 2018–2019 w szacunkowej ilości 75 320,0 m3 (w tym transportem kolejowym 10 000,0 m3, transportem samochodowym 65 320,0 m3)