Leveringen - 288478-2022
Nederland-Winschoten: Prefabgebouwen
2022/S 103-288478
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europees openbare aanbesteding Leveringen Voorzieningen onderwijshuisvesting 2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
44211000 Prefabgebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het hoofdvoorwerp van de opdracht betreft de levering van de leslokalen. Hieronder is te zien wat de opdracht inhoudt:
1) Uitbreiding de Stuwe met 2 leslokalen;
2) Uitbreiding Maranatha school met 1 leslokalen.
De gemeente verzorgt in eigen beheer de benodigde funderingen en nutsvoorzieningen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Voor het jaar 2022 wil de gemeente drie (semi) permanente leslokalen inkopen. Er is hier sprake van een gecombineerde opdracht. Namelijk de levering van prefab leslokalen en de installatie daarvan op verschillende locaties. Het hoofdvoorwerp van de opdracht betreft de levering van de leslokalen. Hieronder is te zien wat de opdracht inhoudt:
De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van inwerkingtreding van de overeenkomst, gepland van 01 augustus 2022 tot en met de feitelijke levering en acceptatie van de producten.