Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 288950-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 119-288950
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Министерството на отбраната
Референтен номер: 21-39-25
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставката на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) съгласно рамково споразумение № СПОР-5/18.04.2019 г. на ЦОП — обособена позиция 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“)“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Министерството на отбраната съгласно техническата спецификация на артикулите и при условията на РС № СПОР-5/18.04.2019 г. на ЦОП.