There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Supplies - 289113-2018
Poland-Miejsce Piastowe: Solar photovoltaic modules
2018/S 127-289113
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych oraz kotłów opalanych biomasąna terenie Gmin Miejsce Piastowe i Chorkówka”
Reference number: GP.271.1.6.2018
II.1.2)Main CPV code
09331200 Solar photovoltaic modules
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych oraz kotłów opalanych biomasą na terenie
Gmin Miejsce Piastowe i Chorkówka.
Część I - „Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych na terenie gmin Miejsce Piastowe i Chorkówka”
Część II - „Dostawa instalacji fotowoltaicznych na terenie gmin Miejsce Piastowe i Chorkówka”
Część III - „Dostawa i montaż automatycznych kotłów centralnego ogrzewania opalanych biomasą na tereniegmin Miejsce Piastowe i Chorkówka”
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
09331100 Solar collectors for heat production
09332000 Solar installation
45300000 Building installation work
45321000 Thermal insulation work
45330000 Plumbing and sanitary works
45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa i montaż w oparciu o posiadaną dokumentację techniczną 107 zestawów instalacji kolektorów słonecznych wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu, w tym w Gminie Chorkówka łącznie 107 zestawów. Szczegółowy opis i specyfikacja przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia - Dokumentacja techniczna Części I oraz w Załączniku nr 8 i 9 do SIWZ – PFU Gmina Chorkówka, PFU Gmina Miejsce Piastowe. Dokumentem podstawowym są dokumentacje techniczne (opisy przedmiotu zamówienia), zaś dokumentem uzupełniającym są programy funkcjonalno-użytkowe
Lot No: 2
45260000 Roof works and other special trade construction works
45261215 Solar panel roof-covering work
45311000 Electrical wiring and fitting work
Dostawa i montaż w oparciu o posiadaną dokumentację techniczną 598 zestawów instalacji fotowoltaicznych wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu, w tym w Gminie Chorkówka łącznie 296 zestawów, w Gminie Miejsce Piastowe łącznie 302 zestawów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1b do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia - Dokumentacja techniczna Część II oraz w Załączniku nr 8 i 9 do SIWZ – PFU Gmina Chorkówka, PFU Gmina Miejsce Piastowe. Dokumentem podstawowym jest dokumentacja techniczna (opisy przedmiotu zamówienia), zaś dokumentem uzupełniającym są programy funkcjonalno-użytkowe.
Część III - „Dostawa i montaż automatycznych kotłów centralnego ogrzewania opalanych biomasą na terenie gmin Miejsce Piastowe i Chorkówka”
Lot No: 3
44621220 Central-heating boilers
45400000 Building completion work
44160000 Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items
Dostawa i montaż 181 szt. instalacji kotłów na biomasę do ogrzewania budynków wraz z osprzętem, w tym w Gminie Chorkówka łącznie 107 szt. kotłów, w Gminie Miejsce Piastowe łącznie 74 szt. kotłów: Szczegółowy opis i specyfikacja przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1c do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia- Dokumentacja techniczna Części III oraz w Załączniku nr 8 i 9 do SIWZ – PFU Gmina Chorkówka, PFU Gmina Miejsce Piastowe. Dokumentem podstawowym są dokumentacje techniczne (opisy przedmiotu zamówienia), zaś dokumentem uzupełniającym są programy funkcjonalno-użytkowe