Services - 290237-2020
Hungary-Budapest: Architectural, engineering and planning services
2020/S 119-290237
Modification notice
Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Tervezés keretmegállapodás 1. konzultáció
Reference number: EKR001029992019
II.1.2)Main CPV code
71240000 Architectural, engineering and planning services
II.2)Description
II.2.1)Title:
3 - Móri, stb. utcák
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
A tervező feladata az egyes útszakaszokra vonatkozó útépítési és csapadékvíz elvezetési kiviteli tervek elkészítése, valamint az ezekhez szükséges engedélyek és hozzájárulások beszerzése.
3. rész:
Móri utca (Királyhágó utca - Királyerdő út) 111 m
Orgonás utca (Diós utca - Szent István út) 194 m
Örvény utca (Királyerdő út - Királyhágó utca) 119 m
Pöltenberg utca (Ady Endre út-Teller Ede út) 380 m
Szent István utca (Sáska utca - Hollandi út) 434 m
Varjú utca (Ölyv utca - Mátra utca) 190 m
Vihorlát utca (Csorbatói utca - Kárpáti utca) 308 m
Vihorlát utca (Kárpáti utca - Királyerdő út) 281 m
Zsilvölgyi út (Kökörcsin utca - Szilfás utca) 346 m
Zsilvölgyi út (Szilfás utca - Damjanich J, utca) 237 m
(a műszaki leírás szerint)