Art und Umfang der Änderungen (mit Angabe möglicher früherer Vertragsänderungen):
Felek rögzítik, hogy a Keretszerződés az utolsóként aláíró fél aláírása napján lép hatályba és a Keretszerződés 7.1. pontjában meghatározott Keretösszeg (ideértve az opciós összeget is) kimerüléséig, de legkésőbb 2022. augusztus 31. napjáig terjedő határozott időtartamra jön létre.
Felek megállapodnak, hogy a Vállalkozó a Keretszerződésben meghatározott feladatait legkésőbb 2022. július 31. napjáig (a továbbiakban: „Teljesítési Határidő”), Megrendelő pedig az ellenérték megfizetését legkésőbb a Keretszerződés időbeli hatályának lejártáig (azaz 2022. augusztus 31. napjáig) köteles teljesíteni.”
Felek rögzítik, hogy a Keretszerződés alapján felhasználható keretösszeg 132 000 000,- Ft + Áfa, azaz egyszázharminckettőmillió forint + általános forgalmi adó (a továbbiakban: „Keretösszeg”).
A KM 18.3 pontjával összhangban a Keretösszeg 30 %-a, azaz 39 600 000 Ft + Áfa, azaz harminckilencmillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó tekintendő opciónak (a továbbiakban: „opciós összeg”).
A Keretösszeg (beleértve az opciós összeget is) legfeljebb 80 %-a, azaz 105 600 000 Ft + Áfa, azaz egyszázötmillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó a Kormányrendelet 1. mellékletében meghatározott, Ártáblázat szerinti alábbi kommunikációs feladatok megvalósítására használható fel:
2. Kreatív koncepció, szövegírás és grafikai tervezés
5. Film- és rádióreklám gyártása
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 290341-2022
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
2022/S 103-290341
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
1008/21 Komplex kommunikáció VBÜ Zrt.
Hivatkozási szám: EKR000657552022
II.1.2)Fő CPV-kód
79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó
120 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó százhúszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg
kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó
36 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió + általános forgalmi adó opció.