II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic – nr grupy 292-11-01.
Numer referencyjny: 622200543
II.1.2)Główny kod CPV42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
1.Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2.Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3.Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4.W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
5.Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
6.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA. Szczegółowy opis zawarto w SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - BELKA - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42419800 Części przenośników
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych PIOMA.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w Załączniku Nr 1 i 2 do SWZ.
Zadanie nr 2 - KOZIOŁ - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Część nr: 2
Zadanie nr 3 - UCHWYT - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Część nr: 3
Zadanie nr 4 - WSPORNIK - PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Część nr: 4
Zadanie nr 5 - NAKŁADKA GÓRNA- PRZENOŚNIK TAŚMOWY GWAREK-1200
Część nr: 5