Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Operationele ondersteuning voor het onderhoud en de technische ontwikkeling van INSPIRE-componenten en artefacten
Referentienummer: JRC/IPR/2021/OP/1370
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
De beoogde opdracht omvat de technische ondersteuning van verschillende operationele activiteiten met betrekking tot het onderhoud en de implementatie van INSPIRE, naast de duurzaamheid en de invoering van opensourcetools in het kader van het gemeenschappelijke dienstenplatform dat is gedefinieerd in het kader van het DIGITAL-programma, alsook het onlangs goedgekeurde INSPIRE-werkprogramma voor de periode 2021-2024.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 700 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Operationele ondersteuning voor het onderhoud en de technische ontwikkeling van INSPIRE-componenten en artefacten.