Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Rumunijos žiniasklaidos stebėsenos ir analizės paslaugos
Nuorodos numeris: COMM/AWD/2021/112
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas92400000 Žinių agentūrų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Kasdienė naujienų spausdintinėje, internetinėje ir garso bei vaizdo žiniasklaidoje stebėsena ir reguliari žiniasklaidos analizė Rumunijoje Europos Parlamento poreikiams anglų kalba.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Tikslas – laiku pateikti naujausią kasdienės informacijos santrauką žiniasklaidos apžvalgų forma apie tai, kaip Europos Parlamentui ir Europos Sąjungai aktualios temos pateikiamos žiniasklaidoje. Europos Parlamento Komunikacijos generalinis direktoratas (DG COMM) siekia, kiek įmanoma daugiau žinoti apie žiniasklaidos aprėptį visoje ES temomis, susijusiomis su Europos Sąjunga, Europos Parlamentu bei jo pirmininko ir Europos Parlamento narių veikla. Žiniasklaidos analizė galiausiai padės EP efektyviau informuoti ES piliečius ir specialiąsias tikslines auditorijas apie ES politiką. Norėdamas to pasiekti, Europos Parlamentas remiasi iš dalies išorės kompetencija ir pagalba.