Italia-Roma: Registrazione, montaggio, produzione e distribuzione di programmi radio e video per la rappresentanza della Commissione europea a Roma — PO/2016-07/ROM
2016/S 161-290656
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Registrazione, montaggio, produzione e distribuzione di programmi radio e video per la rappresentanza della Commissione europea a Roma — PO/2016-07/ROM.
Numero di riferimento: PO/2016-07/ROM.
II.1.2)Codice CPV principale92200000 Servizi radiotelevisivi
II.1.4)Breve descrizione:
La rappresentanza della Commissione europea a Roma cerca un operatore economico per la preparazione, registrazione, montaggio e produzione di programmi radio-video e interviste video e radio singole su questioni europee, e per la loro trasmissione su una rete di emittenti e la loro pubblicazione online e in diverse pagine e account dedicati sui social network.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 320 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Ogni settimana, l'ente appaltante richiede al contraente di realizzare e distribuire 3 tipi complementari di prodotti:
— interviste video e radio singole,
— brevi servizi video, da includere nel programma video, per illustrare o introdurre i temi di ogni singola intervista,
— 1 programma radio e 1 programma video, realizzati tramite il raggruppamento e montaggio delle singole interviste video e radio.
Italija-Rim: Snemanje, montaža, produkcija in distribucija video in radijskih programov za Predstavništvo Evropske komisije v Rimu – PO/2016-07/ROM
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Snemanje, montaža, produkcija in distribucija video in radijskih programov za Predstavništvo Evropske komisije v Rimu – PO/2016-07/ROM.
Referenčna številka dokumenta: PO/2016-07/ROM.
II.1.2)Glavna koda CPV92200000 Storitve v zvezi z radiom in televizijo
II.1.4)Kratek opis:
Predstavništvo Evropske komisije v Rimu želi najeti gospodarski subjekt za pripravo, snemanje, montažo in produkcijo posameznih radijskih intervjujev in video intervjujev ter radijskih programov in video programov o evropskih vprašanjih in za njihov prenos v omrežje izdajateljev radijskih in televizijskih programov ter objavo na spletu na raznih namenskih straneh/računih na družbenih omrežjih.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 320 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila:
Naročnik bo od izvajalca vsak teden zahteval izdelavo in distribucijo 3 komplementarnih vrst proizvodov:
— posamezni radijski intervjuji in video intervjuji,
— kratka video poročila, ki bodo vključena v video program, za oris ali predstavitev tematike vsakega posameznega intervjuja,
— 1 radijski program in 1 video program, prerazporeditev in montaža posameznih radijskih intervjujev in video intervjujev.