Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια ηλεκτρολογικά υλικών για το JRC στην Καρλσρούη
Αριθμός αναφοράς: JRC/KRU/2018/G.1/0075/OC
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προμήθεια ηλεκτρολογικών υλικών για το JRC στην Καρλσρούη, για τις εξής κατηγορίες προϊόντων: — Καλώδια και σύρματα, — Συστήματα υποστήριξης, εγκατάστασης, πρόσδεσης καλωδίων, — Διανομέας/Ηλεκτρικός πίνακας χαμηλής τάσης, — Συσκευές εγκατάστασης, — Λαμπτήρες/Εξαρτήματα, — Μισθωμένη σύνδεση, — Εργαλεία/ Βοηθητικό υλικό, — Μηχανολογικός εξοπλισμός. Επιπλέον, πρέπει να γίνει προσφορά και μια ηλεκτρονική υπηρεσία παραγγελιών.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 480 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
44320000 Καλώδια και συναφή είδη
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply of electrical materials for the JRC Karlsruhe
II.1.2)Main CPV code31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
II.1.4)Short description:
Supply of electrical materials for the JRC Karlsruhe, for the following product categories: — Cables and Wires, — Cable support, installation, fastening systems, — Distributor/low-voltage switchgear, — installation devices, — Lamps/Accessories, — PLC, — Tools/Auxiliary material, — Apparatus Engineering. In addition, an electronic order service is to be offered.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 480 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
44320000 Cable and related products
II.2.4)Description of the procurement:
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Fornecimento de material elétrico para o JRC Karlsruhe
Número de referência: JRC/KRU/2018/G.1/0075/OC
II.1.2)Código CPV principal31000000 Maquinaria, aparelhagem, equipamento e consumíveis eléctricos; iluminação
II.1.4)Descrição resumida:
Fornecimento de material elétrico para o JRC Karlsruhe, para as seguintes categorias de produtos: — Cabos e Fios, — Sistemas de suporte, instalação, fixação de cabos, — Distribuidor/equipamento de comutação de baixa tensão, — dispositivos de instalação, — Lâmpadas/Acessórios, — PLC, — Ferramentas/Material auxiliar, — Engenharia de Aparelhos. Adicionalmente, deverá ser oferecido um serviço de encomendas eletrónico.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 480 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)31000000 Maquinaria, aparelhagem, equipamento e consumíveis eléctricos; iluminação
44320000 Cabos e produtos afins
II.2.4)Descrição do concurso: