Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 290834-2018
Magyarország-Békéscsaba: Kőművesmunka
2018/S 128-290834
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Vállalkozási szerződés a »CsabaPark Fesztiválhelyszín komplex fejlesztése« című, a TOP-6.1.4-15-BC1-2016-00001 azonosítószámú projekt keretében a CsabaPark út- közmű, környezetrendezése, kisfeszültsé
II.1.2)Fő CPV-kód
45262522 Kőművesmunka
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Vállalkozási szerződés a »CsabaPark Fesztiválhelyszín komplex fejlesztése« című, a TOP-6.1.4-15-BC1-2016-00001 azonosítószámú projekt keretében a CsabaPark út- közmű, környezetrendezése, kisfeszültségű kábelhálózat és térvilágítás kiviteli tervdokumentációjának elkészítése és építési-kivitelezési munkálatainak elvégzése tárgyban.”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
31321210 Kisfeszültségű kábelek
34928500 Közvilágítási berendezések
45112700 Tereprendezési munkák
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
„Vállalkozási szerződés szerződés a »CsabaPark Fesztiválhelyszín komplex fejlesztése« című, a TOP-6.1.4-15-BC1-2016-00001 azonosítószámú projekt keretében a CsabaPark út- közmű, környezetrendezése, kisfeszültségű kábelhálózat és térvilágítás kiviteli tervdokumentációjának elkészítése és építési-kivitelezési munkálatainak elvégzése tárgyban
1. Alapadatok, okiratok:
1.1. Az építési beruházást képező építmény, építési tevékenység jellemző adatai:
1.1.1. Az építmény, építési tevékenység előírások szerinti szabatos megnevezése:
Békéscsaba, 1498/31, 1503, 1506/2, 1493/3, 1493/11, 1512/5 helyrajzi számú telkein „Út- parkoló, közmű, környezetrendezés, kisfeszültségű kábelhálózat és térvilágítás” létesítése.
1.1.2. Az építési munkahely megjelölése:
Békéscsaba, 1498/31, 1503, 1506/2, 1493/3, 1493/11, 1512/5 hrsz.
1.1.3. Az építmény, az építési tevékenység meghatározó paraméterei:
A telek tervezett beépítésére vonatkozó jellemző adatok:
— a telek területe: 193 824 m2,
— a fennálló rendezvénycsarnok és kolbászudvar épületek beépített alapterülete: 3188,19 m2; (nem része jelen közbeszerzési eljárásnak)
— a tervezett új Körte sori fogadóépület beépített alapterülete: 375,03 m2; (nem része jelen közbeszerzési eljárásnak)
— a tervezett új Látogatóközpont beépített alapterülete: 655,63 m2; (nem része jelen közbeszerzési eljárásnak)
1.1.4. Az építési eljárásokat és technológiákat az építési engedélyek alapján elkészült, és jelen dokumentáció részét képező, a 3. pontban felsorolt tendertervek tartalmazzák.
1.1.5. Az építés-kivitelezési tevékenység jellege:
„Út- parkoló, közmű, környezetrendezés, kisfeszültségű kábelhálózat és térvilágítás” építése a hozzá tartozó kiviteli tervezéssel.
1.1.6. Az építmény vizsgálatára, ellenőrzésére és átvételére vonatkozó feltételek.
A tender tervdokumentációkban, az építési engedélyekben, a szakhatósági nyilatkozatokban, a kezelői és üzemeltetői hozzájárulásokban szereplő és azokban hivatkozott jogszabályok, szabványok, műszaki leírások és szakmai szabályzatok betartása a kivitelező számára kötelező, amelyet az Építtető a vállalkozási szerződésben megjelölt Műszaki ellenőre által ellenőriz.
A kivitelezőnek el kell végezni minden olyan feladatot, amely a tervezett létesítmények sikeres üzembe helyezéséhez szükségesek. A kivitelező ezzel kapcsolatos valamennyi tevékenységének költségét az ajánlati árnak tartalmaznia kell.
1.2. Előzmény okiratok:
1.2.1. Jogerős, végrehajtható és hatályos építési (létesítési) engedélyek: