Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP
Referenčna številka dokumenta: 4301-22/2016
II.1.2)Glavna koda CPV30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
II.1.4)Kratek opis:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Material za tiskanje od zap. št. 1 do zap. št. 2
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
II.2.4)Opis javnega naročila:
Material za tiskanje od zap. št. 3 do zap. št. 5
Št. sklopa: 2
Material za tiskanje od zap. št. 6 do zap. št. 11
Št. sklopa: 3
Material za tiskanje od zap. št. 12 do zap. št. 20
Št. sklopa: 4
Material za tiskanje od zap. št. 21 do zap. št. 32
Št. sklopa: 5
Material za tiskanje od zap. št. 33 do zap. št. 49
Št. sklopa: 6
Material za tiskanje od zap. št. 50 do zap. št. 75
Št. sklopa: 7
Material za tiskanje od zap. št. 76 do zap. št. 312
Št. sklopa: 8
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Blago - 291305-2018
2018/S 128-291305
Blago
II.1.2)Glavna koda CPV
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV