II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Degvielas piegādātāju atlase NMP dienesta darbības nodrošināšanai
Reference number: NMPD 2018/11
II.1.2)Main CPV code09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
II.1.4)Short description:
Degvielas piegādātāju atlase NMP dienesta darbības nodrošināšanai.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Degvielas iegāde NMP dienesta Kuldīgas BAC vajadzībām
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
II.2.4)Description of the procurement:
Degvielas iegāde NMP dienesta Kuldīgas BAC vajadzībām.
Degvielas iegāde NMP dienesta Aizputes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 2
Degvielas iegāde NMP dienesta Skrundas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 3
Degvielas iegāde NMP dienesta Saldus un Ezeres NMP punktu vajadzībām
Lot No: 4
Degvielas iegāde NMP dienesta Ventspils BAC un Ugāles NMP punkta vajadzībām
Lot No: 5
Degvielas iegāde NMP dienesta Talsu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 6
Degvielas iegāde NMP dienesta Dundagas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 7
Degvielas iegāde NMP dienesta Rojas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 8
Degvielas iegāde NMP dienesta Liepājas BAC un Nīcas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 9
Degvielas iegāde NMP dienesta Priekules NMP punkta vajadzībām
Lot No: 10
Degvielas iegāde NMP dienesta Alsungas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 11
Degvielas iegāde NMP dienesta Tukuma NMP punkta vajadzībām
Lot No: 12
Degvielas iegāde NMP dienesta Kandavas NMP punkta un Kandavas valsts materiālo rezervju noliktavas vajadzībām
Lot No: 13
Degvielas iegāde NMP dienesta Grobiņas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 14
Degvielas iegāde NMP dienesta Daugavpils BAC vajadzībām
Lot No: 15
Degvielas iegāde NMP dienesta Preiļu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 16
Degvielas iegāde NMP dienesta Aglonas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 17
Degvielas iegāde NMP dienesta Līvānu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 18
Degvielas iegāde NMP dienesta Ilūkstes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 19
Degvielas iegāde NMP dienesta Višķu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 20
Degvielas iegāde NMP dienesta Krāslavas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 21
Degvielas iegāde NMP dienesta Dagdas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 22
Degvielas iegāde NMP dienesta Rēzeknes BAC vajadzībām
Lot No: 23
Degvielas iegāde NMP dienesta Viļānu un Varakļānu NMP punktu, un Viļānu valsts materiālo rezervju noliktavas vajadzībām
Lot No: 24
Degvielas iegāde NMP dienesta Maltas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 25
Degvielas iegāde NMP dienesta Ludzas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 26
Degvielas iegāde NMP dienesta Rundēnu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 27
Degvielas iegāde NMP dienesta Kārsavas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 28
Degvielas iegāde NMP dienesta Zilupes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 29
Degvielas iegāde NMP dienesta Valmieras BAC vajadzībām
Lot No: 30
Degvielas iegāde NMP dienesta Limbažu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 31
Degvielas iegāde NMP dienesta Alojas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 32
Degvielas iegāde NMP dienesta Salacgrīvas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 33
Degvielas iegāde NMP dienesta Valkas un Strenču NMP punktu vajadzībām
Lot No: 34
Degvielas iegāde NMP dienesta Smiltenes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 35
Degvielas iegāde NMP dienesta Rūjienas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 36
Degvielas iegāde NMP dienesta Mazsalacas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 37
Degvielas iegāde NMP dienesta Gulbenes BAC vajadzībām
Lot No: 38
Degvielas iegāde NMP dienesta Balvu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 39
Degvielas iegāde NMP dienesta Viļakas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 40
Degvielas iegāde NMP dienesta Tilžas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 41
Degvielas iegāde NMP dienesta Alūksnes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 42
Degvielas iegāde NMP dienesta Apes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 43
Degvielas iegāde NMP dienesta Cēsu BAC, Līgatnes un Straupes (Plāča) NMP punktu vajadzībām
Lot No: 44
Degvielas iegāde NMP dienesta Jaunpiebalgas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 45
Degvielas iegāde NMP dienesta Taurenes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 46
Degvielas iegāde NMP dienesta Madonas BAC un Cesvaines valsts materiālo rezervju noliktavas vajadzībām
Lot No: 47
Degvielas iegāde NMP dienesta Lubānas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 48
Degvielas iegāde NMP dienesta Ērgļu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 49
Degvielas iegāde NMP dienesta Siguldas NMP punkta un Siguldas valsts materiālo rezervju noliktavas vajadzībām
Lot No: 50
Degvielas iegāde NMP dienesta Jelgavas BAC vajadzībām
Lot No: 51
Degvielas iegāde NMP dienesta Bauskas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 52
Degvielas iegāde NMP dienesta Iecavas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 53
Degvielas iegāde NMP dienesta Vecumnieku NMP punkta vajadzībām
Lot No: 54
Degvielas iegāde NMP dienesta Dobeles un Auces NMP punktu, un Dobeles valsts materiālo rezervju noliktavas vajadzībām
Lot No: 55
Degvielas iegāde NMP dienesta Jēkabpils BAC vajadzībām
Lot No: 56
Degvielas iegāde NMP dienesta Dunavas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 57
Degvielas iegāde NMP dienesta Viesītes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 58
Degvielas iegāde NMP dienesta Aknīstes NMP punkta vajadzībām
Lot No: 59
Degvielas iegāde NMP dienesta Aizkraukles NMP punkta vajadzībām
Lot No: 60
Degvielas iegāde NMP dienesta Neretas NMP punkta vajadzībām
Lot No: 61
Degvielas iegāde NMP dienesta Pļaviņu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 62
Degvielas iegāde NMP dienesta Ogres, Lielvārdes un Madlienas NMP punktiem, un Ogres valsts materiālo rezervju noliktavas vajadzībām
Lot No: 63
Degvielas iegāde NMP dienesta Rīgas reģionālā centra, Centra BAC un Vadības centra vajadzībām
Lot No: 64
Degvielas iegāde NMP dienesta Saulkrastu NMP punkta vajadzībām
Lot No: 65
Degvielas iegāde NMP dienesta Rīgas reģionālā centra Purvciema BAC vajadzībām
Lot No: 66
Degvielas iegāde NMP dienesta Rīgas reģionālā centra Krasta BAC vajadzībām
Lot No: 67
Degvielas iegāde NMP dienesta Rīgas reģionālā centra Imantas BAC vajadzībām
Lot No: 68
Degvielas iegāde NMP dienesta Kauguru, Dubultu un Dzintaru NMP punktu vajadzībām
Lot No: 69
Degvielas iegāde NMP dienesta Specializētās medicīnas centra vajadzībām
Lot No: 70
Starptautisko degvielas uzpildes karšu nodrošināšana
Lot No: 71
Auto gāzes (LPG) iegādes nodrošināšana
Lot No: 72