Services - 29169-2021
Czechia-Brno: Logging services
2021/S 013-029169
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů podél DS pro 5 oblastí
II.1.2)Main CPV code
77210000 Logging services
II.1.4)Short description:
Předmětem poskytovaných služeb bude odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně likvidace odstraněného klestu, zbytků po těžbě a travního odpadu touto činností vzniklého a další související služby. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré porosty nacházející se v ochranných pásmech distribučních zařízení provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s., a to v rámci vedení 110 kV (vedení VVN), vedení 1 až 35 kV (vedení VN) a v blízkosti nebo podél vedení do 1 000 V (vedení NN), vyjma objektů rozvoden 110 kV, transformoven 110/22kV, spínacích stanic a elektrických stanic 22kV provozovaných společností E.ON Distribuce, a.s., které jsou oploceny a současně zajištěny elektronickým zabezpečením proti vniknutí neoprávněných osob. Za podmínek, které jsou definovány v zadávací dokumentaci, jsou předmětem veřejné zakázky i porosty mimo ochranná pásma. Podrobněji v zadávací dokumentaci.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Region 5 - Jindřichův Hradec
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem poskytovaných služeb bude odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy, včetně likvidace odstraněného klestu, zbytků po těžbě a travního odpadu touto činností vzniklého a další související služby.
Region 7 - Otrokovice
Lot No: 3
Region 9 - Prostějov
Lot No: 4
Region 10 - Tábor
Lot No: 5