Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu IT na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu.
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.271.117.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu, w tym wyposażenia 5 sal socjoterapeutycznych w sprzęt IT w ramach projektu „Młodzi Gniewni – III edycja – program treningowo – doradczy dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu oraz członków ich rodzin”.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następujących sprzętów:
1. Komputery przenośne – laptopy – 5 szt.
2. Komputery stacjonarne – 15 szt.
3. Tablice multimedialne z rzutnikiem – 5 szt.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer
32322000 Multimediaausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje projekt umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.