Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“) за нуждите на Министерство на отбраната
Референтен номер: MO-DOPO-2020-008
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“) за нуждите на Министерство на отбраната.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 4
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“) за нуждите на Министерство на отбраната по РС № СПОР-7/18.04.2019 г. на ЦОП.