You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bozsik Stadion mobíliák beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001137622020
II.1.2)Fő CPV-kód
39120000 Asztalok, szekrények, iróasztalok és könyvszekrények
II.1.4)Rövid meghatározás:
Bozsik Stadion labdarúgó sportlétesítmény fejlesztése kapcsán mobíliák beszerzése
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
39110000 Ülések, székek és kapcsolódó termékek, valamint tartozékok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az alábbi mobíliák szállítása, összeszerelése, beállítása:
— asztalok összesen: 153 db
— székek összesen: 745 db
— egyedi kialakítású öltözőszekrény vendégcsapat részére: 25 db
— fém öltözőszekrény, tárolószekrény összesen: 68 db
— zárható, polcos szekrény összesen: 14 db
— nagy teherbírású polc: 15 db
— irodai görgős, fiókos konténerek: 51 db
— öltözőpad, munkapad: 25 db
— egyedi, görgős kerekekre szerelt bárparaván
— heverők, fotelek, kanapék összesen: 22 db
— állófogasok: 21 db
— vízszintes kábelcsatorna íróasztalhoz: 38 db
— taktikai mágnestábla: 2 db
— hordozható masszázságy: 5 db
— falióra: 4 db