II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-9
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200579-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43611200 Industrielle Bohrmeißel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa noży kombajnowych do organów urabiających dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-9
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Der öffentliche Auftraggeber behält sich das Recht vor, Aufträge unter Zusammenfassung der folgenden Lose oder Losgruppen zu vergeben:
1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 5.
2. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia (zadań).
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 22 189/92/59/38/PR Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC≥2,5μm
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43611200 Industrielle Bohrmeißel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w Załączniku nr 1 do SWZ.
Ilość szacunkowa – 12 800 szt.
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 22 165/90/60/38/30/ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC≥2,5μm część chwytowa: długość 55 mm dla stopnia Ø 38
Los-Nr.: 2
Ilość szacunkowa – 650 szt.
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 22 165/90/65/38/30 PS lub ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC≥2,5μm
Los-Nr.: 3
Ilość szacunkowa – 2 500 szt.
NÓŻ OBROTOWY 2XSTOPNIOWY Ø 25 140/65/65/38/30 PS lub ZH Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC≥2,5μm
Los-Nr.: 4
Ilość szacunkowa – 21 180 szt.
NÓŻ OBROTOWY 1XSTOPNIOWY Ø 25 147/75/58/38/PR Z WĘGLIKIEM SPIEKANYM O ŚREDNIEJ GRUBOŚCI ZIARNA WC≥2,5μm
Los-Nr.: 5
Ilość szacunkowa – 1 350 szt.