Slovensko-Bratislava: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
2016/S 003-002926
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Smernica 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke
Služby technickej údržby a podpory systému STAFO.
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služiebSlužby
Kategória služieb č. 7: Služby výpočtovej techniky a s nimi súvisiace služby
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Riaditeľstvo hraničnej a cudzineckej polície Sobrance.
Kód NUTS SK041 Prešovský kraj
II.1.4)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb technickej údržby a podpory systému technickej a fyzickej ochrany štátnej hranice Slovenskej republiky s Ukrajinou (ďalej len STAFO).
Vzhľadom na ukončenie platnosti Zmluvy o poskytovaní služieb technickej údržby a podpory systému technickej a fyzickej ochrany štátnej hranice Slovenskej republiky s Ukrajinou (ďalej len Zmluva o poskytovaní služieb) č. SE-OVO1-2012/001082-012 je potrebné zabezpečiť novú zmluvu, ktorá zahŕňa:
a) Zabezpečenie funkcionalít STAFO:
— Servisné práce vrátane výmeny nefunkčného HW,
— Softvérovú podporu Ericsson Border Area and Security (ďalej len EBAS MS),
— Manažment životného cyklu HW a SW komponentov,
— Manažment konfigurácie,
— Sledovanie zmien STAFO;
b) Integračné požiadavky.
Bez dodatočných požiadaviek na integráciu;
c) Prevádzkové požiadavky.
Poskytovanie služieb je požadované v pracovných dňoch od 8:00–16:00 hod.
II.1.5)Spoločný slovník obstarávania (CPV)72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora, 72263000 Implementácia softvéru, 30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér), 30213000 Osobné počítače, 30213100 Prenosné počítače, 30216100 Optické snímače, 30231000 Počítačové monitory a konzoly, 30231310 Ploché displeje, 30232100 Tlačiarne a zapisovače, 30231100 Koncové zariadenia počítačov (terminály), 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
II.1.6)Informácie o dohode o vládnom obstarávaní (GPA)Na túto zákazku sa vzťahuje dohoda o vládnom obstarávaní (GPA): áno
II.2)Celková konečná hodnota zákazky (zákaziek)
II.2.1)Celková konečná hodnota zákazky (zákaziek)Hodnota: 3 200 000 EUR
Bez DPH
S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb
Služby
II.1.5)Spoločný slovník obstarávania (CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora, 72263000 Implementácia softvéru, 30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér), 30213000 Osobné počítače, 30213100 Prenosné počítače, 30216100 Optické snímače, 30231000 Počítačové monitory a konzoly, 30231310 Ploché displeje, 30232100 Tlačiarne a zapisovače, 30231100 Koncové zariadenia počítačov (terminály), 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
II.1.6)Informácie o dohode o vládnom obstarávaní (GPA)
Na túto zákazku sa vzťahuje dohoda o vládnom obstarávaní (GPA): áno
Hodnota: 3 200 000 EUR