29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 292617-2016
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2016/S 162-292617
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki mężczyzn Asseco Gdynia w rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2016/2017.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.31.2016
II.1.2)Główny kod CPV
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja przez zespół koszykówki mężczyzn Asseco Gdynia w rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2016/2017 polegająca między innymi na: reprezentowaniu Gdyni w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 w rozgrywkach krajowych Tauron Basket Ligi koszykówki mężczyzn, a także we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Sponsora Tytularnego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „Asseco Gdynia”, umieszczeniu plakatów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w obrębie punktów sprzedaży biletów na mecze Zespołu itp.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: