Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 292887-2022
Submission deadline has been amended by:  330265-2022
Polen-Lublin: Personalcomputer
2022/S 105-292887
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy standardowego sprzętu komputerowego
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/05-2022/DZP-a
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy standardowego sprzętu komputerowego w podziale na 3 części:
Część 1: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 1 i monitorów Nr 1:
- dostawa jednostki centralnej komputera Nr 1 – 50 szt.
- dostawa monitora Nr 1 – 50 szt.
Część 2: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 2 i monitorów Nr 2:
- dostawa jednostki centralnej komputera Nr 2 – 100 szt.
- dostawa monitora Nr 2 – 100 szt.
Część 3: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 3 i monitorów Nr 3:
- dostawa jednostki centralnej komputera Nr 3 – 100 szt.
- dostawa monitora Nr 3 – 100 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ, odpowiednio do części.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji oraz zapewnienia bezpłatnego serwisu gwarancyjnego na przedmiot zamówienia zgodnie z zapisami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia/opisie oferowanego towaru oraz w projektowanych postanowieniach umowy (odpowiednio do części postępowania).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 1 i monitorów Nr 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30231300 Bildschirme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Oferowany sprzęt (dotyczy wszystkich części postępowania) ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy. Dostarczany przez Wykonawcę sprzęt powinien być wyprodukowany nie wcześniej niż 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia jednostkowego przez Zamawiającego.
W przypadku wycofania w trakcie realizacji umowy podzespołów wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia / opisie oferowanego towaru (załącznik do SWZ), Wykonawca winien dostarczyć sprzęt o parametrach nie gorszych niż zaoferowane za cenę określoną w ofercie i umowie.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji oraz zapewnienia bezpłatnego serwisu gwarancyjnego na przedmiot zamówienia zgodnie z zapisami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia/opisie oferowanego towaru oraz w projektowanych postanowieniach umowy (odpowiednio do części postępowania), z zastrzeżeniem pkt 13.2 SWZ.
Dostawa obejmuje transport do bezpośredniego użytkownika do miejsca wskazanego przez niego oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia i wymogami stawianymi przez Zamawiającego.
UWAGA! W przypadku, gdy w zakres zamówienia wchodzi sprzęt komputerowy Zamawiający zastrzega sobie prawo zastosowania stawki podatku VAT w wysokości 0% zgodnie z art. 83 ust. 1 pkt 26 lit. a) ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004r. ( Dz. U. z 2022r., poz. 931), pod warunkiem uzyskania zgody wydawanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Zamawiający przekaże wyłonionemu Wykonawcy pisemną informację o uzyskaniu zgody wydanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, na podstawie której Wykonawca zobowiązany będzie do wystawienia faktury korygującej.
Część 2: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 2 i monitorów Nr 2
Los-Nr.: 2
Część 3: Dostawa jednostek centralnych komputerów Nr 3 i monitorów Nr 3
Los-Nr.: 3