II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej w okresie 1.1.2022–30.6.2024
Reference number: DGO.271.10.2021
II.1.2)Main CPV code90511000 Refuse collection services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gmin członkowskich Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej:
— część I – gmina Ostrówek sektor I,
— część II – gmina Serniki sektor II,
— część III – gmina Ostrów Lubelski sektor III,
— część IV – gmina Lubartów sektor VI,
— część V – Miasto Lubartów – zabudowa wielorodzinna sektor IV,
— część VI – Miasto Lubartów – zabudowa jednorodzinna sektor V.
Odebrane przez wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej, Wólka Rokicka 100, 21-100 Lubartów. W przypadku odpadów komunalnych, które będą poddane zagospodarowaniu poprzez składowanie, zamawiający wskaże właściwą instalację.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 7 209 805.19 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Ostrówek
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90511000 Refuse collection services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Ostrówek w okresie: 1.1.2022–30.6.2024. Odebrane przez wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej, Wólka Rokicka 100, 21-100 Lubartów. W przypadku odpadów komunalnych, które będą poddane zagospodarowaniu poprzez składowanie, zamawiający wskaże właściwą instalację.
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Serniki
Lot No: 2
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Serniki w okresie: 1.1.2022–30.6.2024. Odebrane przez wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej, Wólka Rokicka 100, 21-100 Lubartów. W przypadku odpadów komunalnych, które będą poddane zagospodarowaniu poprzez składowanie, zamawiający wskaże właściwą instalację.
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Ostrów Lubelski
Lot No: 3
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Ostrów Lubelski w okresie: 1.1.2022–30.6.2024. Odebrane przez wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej, Wólka Rokicka 100, 21-100 Lubartów. W przypadku odpadów komunalnych, które będą poddane zagospodarowaniu poprzez składowanie, zamawiający wskaże właściwą instalację.
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Lubartów
Lot No: 4
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Lubartów w okresie: 1.1.2022–30.6.2024. Odebrane przez Wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej, Wólka Rokicka 100, 21-100 Lubartów. W przypadku odpadów komunalnych, które będą poddane zagospodarowaniu poprzez składowanie, zamawiający wskaże właściwą instalację.
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta Lubartów – zabudowa wielorodzinna
Lot No: 5
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta Lubartów – zabudowa wielorodzinna w okresie: 1.1.2022–30.6.2024. Odebrane przez wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej, Wólka Rokicka 100, 21-100 Lubartów. W przypadku odpadów komunalnych, które będą poddane zagospodarowaniu poprzez składowanie, zamawiający wskaże właściwą instalację.
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta Lubartów – zabudowa jednorodzinna
Lot No: 6
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie miasta Lubartów – zabudowa jednorodzinna w okresie: 1.1.2022–30.6.2024. Odebrane przez wykonawcę odpady komunalne zostaną przekazane do instalacji własnej zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej, Wólka Rokicka 100, 21-100 Lubartów. W przypadku odpadów komunalnych, które będą poddane zagospodarowaniu poprzez składowanie, zamawiający wskaże właściwą instalację.