Dienstleistungen - 293502-2022
Polen-Perlejewo: Software-Implementierung
2022/S 105-293502
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu „Rozwój e-usług Gminy Perlejewo.
Referenznummer der Bekanntmachung: GP.271.1.6.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72263000 Software-Implementierung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych, oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu w ramach realizacji projektu „Rozwój systemów informatycznych w Gminie Perlejewo w celu zwiększenia dostępności i jakości e-usług publicznych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych oraz uruchomienie e-usług publicznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
48422000 Softwarepaketreihen
48442000 Finanzsystemsoftwarepaket
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
72253200 Systemunterstützung
72420000 Internet-Entwicklung
72322000 Datenverwaltung
72300000 Datendienste
72310000 Datenverarbeitung
72512000 Dokumentenmanagement
48820000 Server
32420000 Netzausrüstung
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
31682530 Notstromversorgungsaggregate
31213300 Kabelverteilschrank
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część 1 - Modernizacja, dostawa i wdrożenie systemów informatycznych oraz uruchomienie e-usług publicznych z dostawą niezbędnego sprzętu obejmuje: a) przeprowadzenie analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych (analizy przedwdrożeniowej) oraz zaprojektowanie architektury Systemu i opracowanie Koncepcji Systemu, b) dostawę, instalację i konfigurację Oprogramowania, c) wdrożenie Oprogramowania, d) dostawę, instalację i konfigurację sprzętu będącego przedmiotem Zamówienia (serwera - 1 szt., macierzy NAS - 1 szt., urządzenia UTM - 1 szt., zasilacza awaryjnego - 1 szt., szafy krosowniczej - 1 szt.), e) migrację danych do Systemu z istniejących i wykorzystywanych przez Zamawiającego systemów informatycznych i baz danych, jeśli będzie konieczna, f) przeprowadzenie digitalizacji zasobów informacji przestrzennej, g) udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie z utworów opisanych Umową,
Dostawa sprzętu komputerowego
Los-Nr.: 2
30213000 Personalcomputer
30213100 Tragbare Computer
Dostawa sprzętu komputerowego – obejmuje dostawę wyposażenia stanowisk pracowniczych: a) zestawów komputerowych (7 szt.), b) komputerów przenośnych (2 szt.).