Works - 293643-2017
Czech Republic-Prague: Erection of road-barriers
2017/S 143-293643
Contract notice
Works
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení na úsecích SSÚD 22 – Mankovice a SSÚD 23 – Ostrava 2017–2021.
II.1.2)Main CPV code
45233280 Erection of road-barriers
II.1.4)Short description:
Předmětem Rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců s jedním účastníkem, bude poskytování stavebních prací spočívajících v opravách svodidel na dálnicích, které jsou ve správě Středisek správy a údržby dálnic 22 Mankovice a 23 Ostrava.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 64 999 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: