2. Ajánlatkérő előírja a Kbt. 66. § (6) bekezdés a)–b) pontja szerinti nyilatkozatot.
5. Ajánlatkérő Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja alapján értékeli az ajánlatokat.
Az ár (nettó HUF) az alábbiak szerint kerül értékelésre:
2. Grafikai tervezés / Súlysz.: 23;
5. Gyártás (reklámajándékok – technológia) / Súlysz.: 1;